Thread Rating:
  • 7 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polacy poznajmy się
Założyłem temat z ciekawości ilu graczy z polski będzie na serwerze.
Więc ja zacznę Smile

Mam na imię Daniel mieszkam w stolicy, lat 18 na codzień  słucham rapu (sam coś próbuje też tworzyć )
śmigam na desce i pale blanty.
w martiala zacząlem grać jako gówniarz, miałem wtedy może 12 lat ? ta gra mnie pochłoneła, przez te lata szukałem wiele zamienników ale nic nie dawało mi takiej satysfakcji z grania jak Martial.
  [Image: w8ky6w.jpg]
Reply
Witam. Także mam na imię Daniel Big Grin Mieszkam na mazurach mam 21 lat Smile
Interesuje sie informatyka, siatkowka, a takze rybacstwem.
W Martiala także zacząłem grac za gówniarza Smile
Pozdrawiam.
Reply
Mateusz, 20 lat. Mieszkam na Warmii i Mazurach. Zacząłem grać w Martial Heroes w 6 klasie podstawówki. Grę kolega mi pokazał z osiedla(znalazł ją na gry.pl jako reklamę) graliśmy razem, potem oni przestali grać bo pochłonął ich cs 1.6. Mój nick na Pandorze to piekielny- taki sam będzie na BrightMH. Maksymalny lvl osiągnąłem to 130 sin. Byłby trochę większy, ale dużo czasu poświęciłem ubijając bossy 125/127/130/135 aby wydropić 120 set. Wyleciał tylko neck i sporo kiji c. Po zamknięciu pandory szukałem również zamiennika, ale nie znalazłem. Pobrałem mnóstwo mmorpg ale szybko mi się nudziły. Pozdrawiam najlepszego kumpla z Pandory- Sprintera oraz całą PolskąGildię. xD
PS. Dołączę do gildii ViT'a Big Grin

GranD, ja mieszkam w Reszlu, a Ty?
Reply
piekielny Mrągowo. wczoraj bylem w Ketrzynie Big Grin
Reply
ja mieszkam w Kętrzynie Smile podobnie jak piekielny poznałem tę gre dzięki koledze na gry.pl
Reply
yo GranD
Reply
Ahoj Igor Big Grin
Reply
Mam na imię Adrian , w grze SwistaK , mieszkam na dolnym śląsku ,lubuję się w rapie amerykańskim. Oglądam często anime i horrrory Big Grin Jeżeli chodzi o szkołę to kończę w tym roku technikum w zawodzie technik informatyk , na dzień dzisiejszy mogę się pochwalić zdanymi 2 egzaminami z 3 .
Przygodę z mh zacząłem mając jakoś 12-13 lat - możecie mnie znać jako Maga który był w gildii PolskieOrly serwer Pandora. Grałem w sporo gier , Blade&Soul , Swordsman , CSy(Do teraz), aiony,lineage,GW itp jednak żadna z tych gier nie przypadła do mnie jak kochane MH.
Mam zamiar maniakować w miarę możliwości więc do zobaczenia w świecie MH! Big Grin
Pozdrawiam.
Reply
Siema. Nazywam się Krystian, mieszkam w Żywcu i mam 18 lat ;D mój nick w grze to Kriss, gralem na pandorze w podstawówce i do teraz mnie ta gra nie przestała jarać ^^ miałem maga 104 lvl i warka 102 chyba. Mam nadzieje, że serwer się rozkręci. Póki co ciężko jest grać bez golda, większość graczy nie ma hajsu na skille, ubrania czy nawet poty ^^
Reply
Yo, mam na imie Daro , mieszkam w malej wiosce Zakrzow (woj. Opolskie). Za kilka dni bede mial juz 23 lat...
Reply
Hejka, mój nick w grze to RashelN, mam 19 lat (niedługo 20 ;_Wink. Jeśli ktoś chce razem pograć to pisać na priv, posiadam Ts'a xD
Reply
No no przybywa nas Smile
Reply
Siemanko, nazywam się Marcin, 19 latek Big Grin, mieszkam w stolicy Smile moja przygoda z Martialem zaczęła się jakoś w podstawówce nie pamiętam jak znalazłem tą gre ale bardzo mi podpasowała, wszedzie starałem znaleźc podobną gierke niestety mi nie wychodziło. Przez pewien czas grałem w Guild Wars, World of Warcraft, LoL, jednak nic nie pobije tej atmosfery Martiala Big Grin

Nick z Starego MH to Arendill Monk 86 lvl . Kumplowałem się wtedy z gościem o nazwie SQUN Big Grin
Reply
Kar0llPL, że imię Karol to chyba trudno się nie domyśleć mam lat 19 mieszkam na warmi i mazurach w Ełku.
SLEEP EAT EXP REPEAT
Reply
Hey nazywam się Patrycja w MH nick lisiczka zaczęłam grać jak miałam około 11 lat ^^ na gry.pl znalazłam reklamę Mieszkam w małej miejscowości Strzelin na Dolnym śląsku za kilka miesięcy będzie 23 lata, interesuje się gotowaniem, łucznictwem grałam w różne gry ale żadna mi nie przypadła do gustu MH wymiata! Big Grin
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)