Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płacz
Już widzę temat i płacz, że bossy zabijają i dropi im tylko jade lub coiny. I bardzo dobrze, kiedyś na Pandorze, aby wydropić kiji c trzeba było ubić w cholerę bossów. Drop z bf/rb i tak jest za duży, tak samo z normalnych mobów. Ale ja na szczęście gram na koreańcu i wyjebongo mam Big Grin
Reply
My już widzieliśmy twój płacz o tym ile serwer jeszcze wytrzyma po kilku dniach od otwarcia. A teraz idz i spędz znowu kilka lat na farmieniu, żeby zdobyć wymarzone eq Smile

Co z tego, że na koreancu z tego ci widze każdy lata z dojebanymi setami...

Drop ratio na bossach jest za niskie, a na bf za wysokie i trzeba to zmienić.
IG: Astral
Reply
(02-17-2016, 05:34 PM)b4ndit Wrote: My już widzieliśmy twój płacz o tym ile serwer jeszcze wytrzyma po kilku dniach od otwarcia. A teraz idz i spędz znowu kilka lat na farmieniu, żeby zdobyć wymarzone eq Smile

Co z tego, że na koreancu z tego ci widze każdy lata z dojebanymi setami...

Drop ratio na bossach jest za niskie, a na bf za wysokie i trzeba to zmienić.

Nie grałeś na koreańcu to zamilcz Smile
Reply
Dobrze b4ndit to samo chcialem napisac hahahhs

To idz.na forum koreana czy tam dogadac sie nie umisz Wink))
Reply
z tym koreanskim serverem to tez licha sprawa, znam takiego co 3 razy mu zbanowali konto a nikomu sie nie pucował ze jest z europy
  [Image: w8ky6w.jpg]
Reply
Po IP
Reply
W sumie, nie rozumiem Pana logiki - Panie piekielny. Skoro wszystko Ci się tutaj nie podoba i w ogóle nie widzisz żadnej przyszłości tego serwera, to w sumie.. po co tutaj jesteś?

Jedną sprawą jest to, że urządzasz sobie na forum targowisko sprzedaży kont do koreańca; gdzie ba! Podam wam nawet link do strony, żeby zaprzestać tego procederu - http://www.newgameway.com/product.php?gid=30 ; Proszę bardzo. Wystarczy się zarejestrować i uiścić odpowiednią wpłatę. No ale lecimy dalej.

Już nie wspominam o tym, że koreaniec też zmierza ku upadkowi. Gdybyś nie zauważył gra była pisana, pod Windowsa XP lata temu; już nie wspominam o tym, że mam tam więcej crashy niż na BMH, a gdybym miał na prawdę tyle czasu ile tylko mógłbym mieć; to naprawdę - zrobiłbym to wszystko już dawno temu. Stuknął dopiero 10 miesiąc i na moje; jestem bardzo daleko. Nie wspominam o samym Rzaahu, który swoje GMH robił dwa lata; ale mniejsza o to, nie mam zamiaru się nawet porównywać. Celem jest posiadanie lepszego serwera, niż mają koreańczycy - z większą ilością rozrywek i na pewno nie pozwole na to, żeby BMH przestało istnieć po 'paru tam tygodniach'.

Zatem, podsumowując. Wytłumacz mi proszę mój Panie, skąd tyle nienawiści i skąd tyle goryczy w Twym sercu. To w sumie, tyle. Udanego expienia na koreańczyku. Wink

A! No i jeszcze ostatnia rzecz, pamiętajcie że po zakupie konta; wypadałoby stworzyć postać najlepiej z koreańskim nickiem, a w razie pojawienia się któregoś z Game Masterów, należałoby wydukać chociaż to "hey" po koreańsku. Wink
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)