Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
haha
I wonder how long the server will still offline ^^ I wonder what happened ^^

ciekawe jak dlugo serwer jesczzze bedzie nie aktywny ^^ ciekawe co sie stalo  ^^
Reply
hmm pewnie problemy technicze a co do ile jeszcze bedzie nie aktywny to niewiem moze za 4godz pogramy x.x
Reply
bo nie umia sobie poradzic to wlasnie za to jakims sie jest dla graczy
Reply
Dajcie im popracowac.. Server nie jest jeszcze w pelni gotowy do normalnego grania, sa rozne bugi i duzo do zrobienia Smile
Jak bedzie server online to bedzie , trzeba byc cierpliwym .

Pozdrawiam
Reply
juz ich tak nie bron blad zrobili ze malo testerow bylo i server teraz nie wytrzymuje bo za duzo ludzi gra
Reply
Hehe ale macie pecha xD
Reply
Niewiem a tak wogole to lud naglosniejszy byl zeby uruchomic serva niewiem dokladnie jak tam to bylo bo 2 dni temu sie dowiedzialam o tej str x.x i teraz nie wyrabiaja z naprawa bo po naprawie wyskakuja nastepne bugi
Reply
(02-13-2016, 04:52 PM)AeKa Wrote: juz ich tak nie bron blad zrobili ze malo testerow bylo i server teraz nie wytrzymuje bo za duzo ludzi gra

Jak sie nie podoba, to sa inne servery Smile
Reply
more juz tam tak nie wyskakuj bo nastepny znawca z ciebie jak i igor
Reply
Dobra chlopcy koniec spiny odpalcie sobie jakas gierke na uboczu pograjcie sobie odstresujcie sie czy cos zajrzyjcie sobie na forum raz na ruski rok czy cos sie nie zmienilo czas wam uplynie i gitara x.x xd
Reply
nie bo mnie krew zalewa jak nie ktorzy bez sensownie sie oddywaja
Reply
WiT - to Twój wybór, że chcesz sobie pograć na Windowsie XP. Nikogo innego za to nie wiń. Wink
Reply
spoko to czemu nie umicie tego problemu rozwiazac ? specjalnie mam windowsa zmieniac ? to troche smieszne, dasz mi linka skad sciagne bez problemu windowsa 7 to sobie sciagne
Reply
ja nie chce odnosnie systemu sie mieszac bo by mnie krew zalala ale aeka ma racje dajcie linka to sobie sciagniemy
Reply
Igor nie sciemniaj. Ja na windows 10 na bright gralem i tylko 2 dc dostalem na poczatku otwarcia serwera. Wina windowsa xd. Dobre zarty.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)